Únor 2015

Rebelové

12. února 2015 v 8:00 | Holly O´Hair |  O škole
o nich: Škola Ever After High je rozdělena víceméně do 2 větších skupin.Na skupinu šlechticů a rebelů, a o nich je tento článek. Hodně lidí se na něj těšilo, tak doufám, že vás nezklamu. Skupina rebelů se řadí ještě na 2 takové podskupiny. Na ty, co se chtějí držet svého osudu, ale nejsou z královského rodu (třeba Madeline, nebo Cupida, která ani nemá svojí pohádku). A do druhé skupiny patří ti, co chtějí svůj osud změnit (např. Raven nebo Cedar). Vše začalo Raven. Když na Dni dědictví nepodepsala Knihu pohádek a legend, tak se spousta studentů rozhodla nepodepsat také. Bylo to od ní velice odvážné, ale zároveň taky velký risk, naštěstí to ale zatím dopadlo dobře. Rebelové jsou normální a chtějí žít vlastní příběhy, proto většinou šlechtice nechápou.
-vše začalo na Dni dědictví
výjimky: Každý z nich je docela individuální, proto každý je tak trochu výjimka. Ale tady jsou ty nejhlavnější. Jak to je s Kitty Cheshireak jsme se ani nedozvěděli (možná je to v bouřlivém jaru, já ho ještě neviděla), ale všichni ji špatně řadí mezi rebely. Další je již zmiňovaná Ca Cupid, protože nemá svůj vlastní příběh, ale rebely podporuje, proto se sem řadí. A poslední, Poppy O´Hair, která chce být obojím, ne jen rebelem. Dala by se sem dát i Briar a Eshlyn, jak jste se už dozvěděli v článku o šlechticích (zde) .
Já osobně mám radší rebely, než šlechtice. Sice nejsou královští, ale jsou sami sebou a žijí si svou vlastní pohádku. To se mi na nich moc líbí.
A co na ně říkáte vy?

Briar Beauty TAG

11. února 2015 v 16:00 | Holly & Poppy O´Hair
Omlouvám se za spoždění Blondie, takže tu dávám ještě ten článek na přání. A je to tedy tag. Sama jsem ho vymýšlela, tak se kdyžtak někomu omlouvám, kdybych tam dala stejné otázky. Není to úmyslně. Tag je v celém článku.

Blondie

9. února 2015 v 13:36 | Holly O´Hair |  Studenti
Ahoj, dneska tu mám obrázek Blondie. Malovala jsem ho sama, vím, jsou na něm nějaké chyby, třeba ty nohy se moc nepovedly, nebo vzadu ve vlasech to mám špatně, ale hlavně, že mě to baví, ne? Mám malování strašně moc ráda, tak jsem sem něco prostě chtěla dát.
A co vy a "štětec", namaluje rádi?

Šlechtici

9. února 2015 v 13:07 | Holly O´Hair |  O škole
o nich: Škola Ever After High je rozdělena víceméně do 2 větších skupin. Rebelové a šlechtici, a o těch dnes bude článek. Jsou z Královského rodu šlechticů, kteří mají žít šťastně až do smrti. Většinou to jsou princezny, princové, nebo královny. "Nejhlavnější" z nich je Apple White, dcera Sněhurky. Patří sem i Briar Beauty, Lizzie Hearts, Ashlynn Ella, nebo Blondie Lockes, ale s tou to je trošku jinak. Jsou urození a mají své "ŠŤASTNĚ AŽ NA VĚKY", proto taky někteří odmítají rebely.
výjimky: Jak jistě víte, při Dni otevřených srdcí Ashlynn Ella třošku zpochybnila svůj osud. Nebo při Korunovaci si zase Briar Beauty nebyla jistá, jestli je to tak, jak chce. Výjimkou je i Poppy O´Hair, která chce být Rebelem i Šlechticem, ale většinou se nesprávně zařazuje mezi rebely. A samozdřejmě i Blondie Lockes, která by sem neměla patřit, protože není královská, ale sama si to tak upravila a chce žít svůj osud, tak proč ne?
Já myslím, že každý z nich by si svou pohádku měl žít podle sebe, bez ohledu na svůj osud. Když už to tak ale chtějí, tak sem tam něco poupravit ;).
Co si o tom myslíte vy?

Ep.1 - Zlá Raven je zpět

8. února 2015 v 14:00 | Holly O´Hair |  Videa a jejich hodnocení
Rozhodla jsem se přidávat články s videem (děkuji za komentáže v předchozím článku). Takže začnám první epizodou kapitoly 1. Začátek tu nebudu dávat, protože ho každý už naspaměť zná.

Ep.1 - Zlá Raven je zpět

Můj popis: Mně se na Raven moc líbí, že je taková jaká je. Myslím, že by to tak měli mít všichni a to nejen v pohádkovém světě. Jinak se mi moc nelíbí názory Apple, protože chce jen dobro pro sebe a svůj osud. Briar v této epizodě je trošku mimo :D. Ale Maddie je supr, nenechá se jen tak podplatit. Velmi se mi líbí i konec videa, na Raven je toho už moc a tak začaruje ředitele na ptáčka.
Hodnocení: Tato epizoda se mi celkem líbí, je taková milá a ani neurazí. Jen se v ní tolik věcí neděje, proto nepatří mezi mé nejoblíbenější. Ale jako úvod je bezva.
Známka: 2
A jak se líbí vám?

Vaše názory

8. února 2015 v 12:28 | Holly O´Hair
Ahoj, dneska je tu trošku volnější článek o vašich názorech. Mám celkem nový blog a chtěla bych poradit, co se vám tu zatím líbí, co byste změnili, protože bych se chtěla zapsat, jako dobrá blogerka. Všechny vaše nápady, nebo připomínky pište do komentářů. Moc vám děkuji.
P.S.: Dneska vyjde ještě jeden pořádný článek, a bude o Raven.
www.pinterest.com

Prázdniny

7. února 2015 v 13:10 | Holly O´Hair
Nám od pondělí začínají prázdniny, talže budu mít víc času na blog. Připravila jsem si pro vás takový menší program, co v nejližší době můžete na blogu čekat. Tak tady to je:

PONDĚLÍ: článek o šlechticích
ÚTERÝ: můj obrázek Blondie (už je namalovaný)
STŘEDA: článek na vaše přání*
ČTVRTEK: článek o rebelech
PÁTEK: Valentýnský speciál
*do komentářů napište, o čem byste článek chtěli
Na co se těšíte nejvíc?
Holly O´Hair

Školní Tag

6. února 2015 v 21:49 | Holly O´Hair
Děkuji FlutterShimmer za nominaci, tak tady to je. Když tak mi do komentářů můžete dát vědět, jestli se v něčem shodujeme, nebo naopak různíme :).
http://weheartit.com/entry/110851472

Vyhodnocení bleskovky

6. února 2015 v 14:00 | Holly O´Hair |  Soutěže
Jsem ráda, že jste se zúčastnili ranní bleskovky. Tady je vyhodnocení. FlutterShimmer i Maddie to měly dobře. V celém článku máte ceny.
SPRÁVNÉ ODPOVĚDI JSOU NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH EAH
zdroj: http://www.everafter-high.com

Ranní bleskovka

6. února 2015 v 6:00 | Holly O´Hair |  Soutěže
Krásné ráno, dneska tu je pro vás připravena bleskovka.
O co se vlastně hraje? O 5 sekundový gif obrázek. Kdyby jste se chtěli zúčastnit, tak vyplňte tyyto otázky do komentářů. Tak hezkou zábavu. P.S.: Komentáře jsou moderované, aby jste nemohly opisovat, tak se nebojte, když se vám tam nezobrazí ;).

MADELINE HATTER™

♦Čí je to dcera?
♦Je Šlechtic, nebo Rebel?
♦Kdy má narozeniny?
♦Jaké je její oblíbené jídlo?
♦Jaký je její citát?
♦Jakou postavu bys chtěla na gif?
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20141002101623/everafterhigh/images/4/4f/Profile_art_-_Madeline_Hatter_HP.jpg
http://everafterhigh.wikia.com

Holly O´Hair